Beste Claire,
Wat een verschrikkelijk verhaal zeg.
Naar mijn gevoel is het duidelijk dat dit een verwerkings droom is, een deel van jou wil nog van alles met haar meemaken. Iedereen heeft een moeder nodig, of de band nu slecht of goed was, het blijft altijd een zeer diepe connectie.
Het feit dat ze in jou droom zegt dit WEER te gaan doen, en de herhalende droom (3maanden) geeft volgens mij aan dat jij nog in een proces zit. Het zal nog wel een tijdje pijnlijk blijven. Bij mij duurde het 5 jaar voordat ik het enigzins kon laten rusten dat mijn vader overleden was.
Ronald,
Ik ben het niet met jouw standpunt eens, waarschijnlijk komt dit uit een streng geloof of sekte, niemand hoeft te boeten voor zijn daden, vanuit hoger perspectief is er geen goed of fout. Dat maken wij mensen er van, wij bepalen zelf wat fout en goed is. Wij bepalen dat het onethisch is om labradors en katten te frituren, in india vallen ze van hun stoel als je vertelt dat wij 1000 koeien opgepropt in hun eigen vuil liggen om vervolgens voor een habbekrats bij de ah verkocht te worden
Vooral geloven en kerken kramen de boodschap uit over boetedoening en zonde ,om angst te zaaien, met doel zieltjes, lees euro';s te winnen.
Claire , ik wens jou heel veel sterkte toe om dit vreselijke verlies te verwerken.